Aranżacja wnętrza nie musi być droga!

O tym, jak poszukiwać mieszkania w rozsądnej lokalizacji, napisano już wiele. Jednak nie ulega wątpliwości, że jeśli już podejmujemy decyzję o inwestycji, bez wątpienia warto byłoby potraktować ją kompleksowo – skupić się nie tylko na lokalizacji i metrażu, ale także aranżacji wnętrza.

Dlaczego warto?

Prawda jest taka, że architektura wnętrz jest niekiedy istotniejsza od tej zewnętrznej. Bryła budynku rzecz jasna musi się podobać i to ona wpływa na kształt pomieszczeń, ale mimo wszystko ostateczną decyzję o podziale pomieszczeń w mieszkaniu podejmuje właściciel – na przykład dostawiając ścianki działowe. Dlaczego warto postawić na indywidualną aranżację?
• Architekt wnętrz dostosuje pomieszczenie do Twoich oczekiwań.
• Wnętrze będzie absolutnie niepowtarzalne.
Co ciekawe, deweloperzy Śląsk przywiązują dzisiaj dużą wagę do tego, by mieszkania były jak najbardziej uniwersalne i pozwalały na rozsądne manipulowanie rozkładem pomieszczeń. Co prawda w niewielkich kawalerkach może to być nie lada wyzwaniem, jednak w przypadku większych mieszkań osiągnąć można naprawdę bardzo wiele.
Jak sprawić, by aranżacja wnętrza nie była kosztowna? Deweloperzy Śląsk radzą: najlepiej zgłosić się do projektanta ze wstępną koncepcją i wiedzieć, czego się chce – największe koszty to analizy, konsultacje i poprawianie błędów, o których klient wcześniej nie pomyślał.

2 Komentarzy

  1. Tomek

    Znam architektów wnętrz i oni zarabiają sporo, ale robią naprawdę świetną robotę.

  2. JaAnia

    Ja próbowałam sama urządzić mieszkanie i nie wyszło, a z pracownią projektową koleżanki udało się ostatecznie odnieść naprawdę spory sukces i jestem bardzo zadowolona. Polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *