Charakterystyka rynku nieruchomość na Śląsku – deweloper trojan

Charakterystyka rynku nieruchomość na Śląsku – deweloper trojan

W ciągu ostatnich dwóch dekad wskutek przewrotu politycznego, a co za tym idzie zmian światopoglądowych Śląsk ze smutnego, zdominowanego przez przemysł wydobywczy regionu stał się prawdziwie europejską i nowoczesną aglomeracją, stwarzającą przyjazne warunki do życia. Z roku na rok w województwie śląskim wzrasta liczba inwestycji budowlanych, sprawiając że region ten jest jednym z najszybciej rozwijających się i wysoce zurbanizowanych województw w kraju.

Popyt a podaż – mieszkania na Śląsku

W związku z rosnącą rangą Śląska i coraz to większą liczbą innowacyjnych inwestycji budowlanych region ten w ostatnich latach cieszy się coraz większą popularnością i z roku na rok przybywa liczba klientów firm deweloperskich. Rosnący popyt na mieszkania na terenie Śląska spowodował wzrost konkurencji w branży nieruchomości.

Deweloperzy na Śląsku

Jak już wspomniano rynek nieruchomości na Śląsku ma się bardzo dobrze. Rosnące zapotrzebowanie na lokale mieszkaniowe pociąga za sobą szereg nowych inwestycji w sektorze nieruchomości, a to z kolei skutkuje wzrostem liczby firm deweloperskich. Według badań GUS jednym z najlepszych firm w tej branży na terenie Śląska jest deweloper trojan.

Deweloper trojan

To przedsiębiorstwo budownictwa ogólnego, które wiedzie prym w branży deweloperskiej na Śląsku. Deweloper trojan prowadzi szereg inwestycji na terytorium całego województwa w wielu jego miastach takich, jak np. Katowice, Zabrze, Gliwice, Mikołów czy Tarnowskie Góry. Ponadto może poszczycić się tytułem „Dewelopera roku 2014” przyznawanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Deweloper trojan ma na swoim koncie wiele intratnych inwestycji budowlanych, dzięki którym zyskał cieszy się dobrą sławą i renomą na rynku nieruchomości, a także dużym zainteresowaniem klientów.

1 Komentarz

  1. Paweł

    Muszę przyznać, że korzystałam z usług dewelopera trojan kilka lat temu kupując mieszkanie w Katowicach i byłam bardzo zadowolony ze współpracy, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić to przedsiębiorstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *