Co oferuje nam Śląsk w zakresie deweloperskich mieszkań?

Na Śląsku widać wzrostową tendencję sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Nie ma się co dziwić, bo oferty tutaj są bardzo atrakcyjne, gdyż od czołowych deweloperów, a po drugie w cenach zdecydowanie niższych od cen za metr kwadratowy mieszkania w polskich metropoliach. Możemy wybrać wiele ciekawych miast, jak na przykład Mikołów, Gliwice, Katowice czy Zabrze. Sprawdźmy, z jakimi inwestycjami mamy tu do czynienia.

Śląskie miasta z kameralnymi osiedlami na obrzeżach

Musimy zdać sobie sprawę z faktu, że deweloperzy nie oddalają inwestycji mieszkaniowych na tyle daleko, żeby takie lokalizacje nie zachęcały i nie spełniały oczekiwań nabywców. Widać to na przykładzie mieszkań deweloperskich w Gliwicach, ale też reszcie zaproponowanych tu miast. Kameralne osiedla są zlokalizowane parę kilometrów od centrum, co jest oczywiście ich świetnym atutem. Taka dogodna lokalizacja to możliwość dojazdu do centrum w kilka minut samochodem, połączenia autobusowe oraz dobre skomunikowanie z innymi miastami w śląskim regionie.

O infrastrukturze społecznej słów kilka

Jeśli chodzi o infrastrukturę społeczną, śląskim miastom, a dokładnie oferowanym przez deweloperów inwestycjom w tych miastach nie można zarzucić nic złego. Nawet jeśli lokalizacja kameralnego osiedla oddalona jest od centrum, w niczym nie przeszkadza ona w zakresie dostępu do ważnych miejsc, jak szkoły, przedszkola, przychodnie, przystanki autobusowe czy sklepy. Deweloperzy pod tym kątem spełniają najśmielsze oczekiwania nabywców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *