Czego oczekujemy od mieszkań w Katowicach?

Katowice są kolejnym miastem, które obecnie cieszy się sporym zainteresowaniem przez osoby chcące kupić mieszkanie. Nic dziwnego, bo na rynku pierwotnym dzieje się ostatnio bardzo dużo i to ze sporym pożytkiem dla potencjalnych kupujących. Mieszkania w porównaniu z innymi miastami nie wydają się być drogie, a ich atrakcyjność jest tu po prostu wysoka.

Czego oczekujemy od nowych mieszkań?

Oprócz tego, że chcemy znaleźć sprawdzonego, doświadczonego dewelopera w Katowicach z bezpieczną ofertą, co do mieszkań mamy sporo oczekiwań. Okazuje się, że najważniejsze dla kupujących są wszelkie instalacje, czyli dokładnie:

• instalacja centralnego ogrzewania
• instalacja wodno-kanalizacyjna
• instalacja elektryczna
• instalacja niskoprądowa
• instalacja Azard

Dostatecznie ważne są dla klientów deweloperów również: stan podłóg, ścian, stan balkonów oraz rodzaj drzwi wejściowych.

Dobra, dogodna lokalizacja zawsze priorytetem

Dokładnie tak jest, bo nikt nie życzy sobie mieszkania na odludziu, gdzie wszędzie jest daleko. To kluczowe kryterium, którym kierują się młode małżeństwa z dziećmi. Zależy im na tym, by blisko znajdowała się szkoła, przedszkole, żłobek, ale też przychodnia, sieć sklepów. Dogodna lokalizacja to jednak nie samo centrum, a kameralne osiedla, kameralnie usytuowane budynki wśród dobrze zaaranżowanej zieleni. A w kwestii bezpieczeństw? Oczywiście ogrodzony teren osiedla, by było jak najbezpieczniej dla mieszkańców.

2 Komentarzy

  1. Olga

    Też właśnie na takiej kameralności mi zależy. Z ofertą na pewno się zapoznam.

  2. Piotr

    Na razie mam mętlik w głowie z tymi ofertami, ale każda wskazówka przybliża mnie do celu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *