Jak wygląda dobry deweloper?

Jak wygląda dobry deweloper?

Firm deweloperskich na terenie naszego kraju nie brakuje i na pewno patrząc na popyt na nowe mieszkania, w najbliższym czasie się to nie zmieni. Niemniej jednak tak duży wybór nie oznacza mniejszych cen takich mieszkań na rynku deweloperskim. Te trzymają się na swoim, bardzo wysokim dodajmy poziomie. W związku z tym sugerowanie się ceną w zasadzie nie wchodzi tutaj w grę, bo te są na bardzo zbliżonym pułapie. Jak w związku z tym wybrać firmę deweloperską, aby nie zostać oszukanym? Przyjrzyjmy się temu na przykładzie miasta, jakim jest Mikołów na Śląsku. Jaki zatem deweloper w Mikołowie jest godny uznania?

Nie tylko Mikołów

Zacznijmy od tego, że niemal każdy deweloper, który stawia nowe mieszkania w Mikołowie, robi to także i w innych pobliskich miastach, a więc między innymi Gliwicach czy też Zabrzu. Jest to zrozumiałe, bo jeśli miałby to być tylko deweloper w Mikołowie, to na takie mieszkania na pewno nie byłoby wystarczającego popytu.

Opinie klientów

Wybierając dewelopera, na pewno warto jest spojrzeć na opinie klientów, które korzystały już z jego oferty. Dziś ich znalezienie jest bardzo proste, a skorzystać możemy na przykład z sieci. Jednakże nie tylko one powinny dać nam do myślenia. Należy mieć na uwadze to, że żaden uczciwy deweloper w Mikołowie nie będzie żądał od nas zapłaty przed skończeniem budowy. Za mieszkania powinniśmy płacić tylko wtedy, kiedy dom będzie oddany pod tak zwany klucz i w każdej chwili możemy się do niego wprowadzić.

1 Komentarz

  1. Maciek

    Mój znajomy nabrał się właśnie na takie mieszkanie w Zabrzu. Stracił setki tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *