Nowe mieszkania w Mikołowie – najciekawsze inwestycje

Nie da się nie zauważyć nowych inwestycji w Mikołowie, które przyciągają tutaj coraz więcej zainteresowanych osób, które chciałyby kupić swoje wymarzone cztery kąty. W dużej mierze jest za to odpowiedzialna okolica, która jest naprawdę bardzo przyjazna i oferuje bardzo wiele. Nie ma tutaj charakterystycznego miejskiego zgiełku, do tego wiele rozrywek i parków, gdzie można przejść się z rodziną na niedzielny spacer.

Warto w tym wypadku zwrócić swoją szczególną uwagę na osiedle „Magiczny Dom”, który jest inwestycją położoną praktycznie w samym centrum Mikołowa. Niemniej jednak nie musisz się obawiać potwornego hałasu, czy zgiełku, ponieważ okolica jest spokojna. Budynek, jest bardzo ładnie wykończony, posiada windę oraz mieszkania o różnych metrażach, więc każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie.

Innym ciekawym miejscem do poszukiwania idealnego mieszkania może być inwestycja przy ulicy Fabrycznej, również w Mikołowie (sprawdź dostępność mieszkań). Z jednej strony mamy tutaj do czynienia z prostym projektem, aczkolwiek zwraca on uwagę swoją elegancją i przemyślaną konstrukcją. W budynku będzie znajdowało się miejsce dla 21 mieszkań w ramach których na korytarzach będą dostępne komórki lokatorskie. Każde z mieszkań ma swój balkon, a te znajdujące się na parterze również ogródki.

Zdecydowanie warto zapoznać się bliżej z ofertą, ponieważ widać, iż deweloperze naprawdę się starają i oddają do użytku piękne mieszkania. Oczywiście najpierw zapoznaj się szczegółowo z obiema propozycjami, być może znajdziesz tam plusy dla siebie.

2 Komentarzy

  1. Konrad

    Mój znajomy kupił tam mieszkanie i jest zadowolony, mi osobiście ze względu na pracę nie pasuje tamtejsza okolica.

  2. Krzysiek

    Jeśli ktoś szuka mieszkania w miarę taniego i w dobrej okolicy, to powinien przynajmniej sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *