Pewny inwestor. Jaki deweloper na Śląsku?

Wśród deweloperów na śląskim rynku mamy styczność z kilkoma naprawdę sprawdzonymi firmami, którym można zaufać przede wszystkim z uwagi na fakt ich doświadczenia. Nie bez znaczenia jest też to, że to właśnie na Śląsku mamy zagwarantowane relatywnie niskie ceny w porównaniu z cenami w innych regionach naszego kraju. Sprawdźmy, komu w 100% można zaufać i jakie oferty godne są szczególnej uwagi.

 

Z dala od miejskiego zgiełku

 

Osobom, które chcą przeprowadzić się na Śląsk bez konkretnego postanowienia co do miasta, polecamy ofertę dewelopera Trojan dokładnie w Mikołowie, czyli mieście, które może poszczycić się najczystszym powietrzem i co oczywiście jest z tym związane również rozległymi terenami zielonymi. Propozycją jest dokładnie inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Stolarskiej w ciekawej lokalizacji oraz o oryginalnej architekturze. To elegancki budynek wielorodzinny usytuowany około 1,5 km od centrum. Prima Dom to komfortowe mieszkania dwu i trzypokojowe o funkcjonalnym rozkładzie zapewniająca łatwą aranżację.

 

Sprawdzone oferty firmy Trojan w innych miastach

 

Przemieszczamy się dalej, czyli do Zabrza, gdzie deweloper oferuje kilka bardzo ciekawych inwestycji mieszkaniowych. To z całą pewnością osiedle Żyj Kolorowo, Słoneczne Wzgórze oraz Arabella Dom. A osobom, które mają zamiar przeprowadzić się do Gliwic, proponujemy sprawdzić ofertę mieszkań przy ulicy Górnej, czyli dokładnie kameralne osiedle Willa Miejska LUX.

2 Komentarzy

  1. Grzegorz

    Trojan dobra marka 🙂

  2. Ola

    Z tego co wiem, to w niektórych lokalizacjach zostały ostatnie mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *