Przeprowadzamy się do Gliwic

nowe mieszkania w gliwicach

Śląski rynek pierwotny już od kilku lat bardzo dobrze się rozwija. Dzięki wielu czołowym deweloperom możemy przeprowadzić się do atrakcyjnych miast, a dokładniej mówiąc do komfortowych mieszkań skupionych w nowoczesnych kameralnych osiedlach. Na szczególną uwagę zasługują Gliwice – śląskie miasto, które sprzyja przedsiębiorcom, ludziom młodym edukującym się, jak również rodzinom z dziećmi dzięki doskonałej infrastrukturze społecznej.

Jaki deweloper w Gliwicach?

Fakt, że w Gliwicach mamy do czynienia z inwestycjami mieszkaniowymi od wiodącego dewelopera, znaczy jedno. Mamy tu zagwarantowane najwyższe walory użytkowe mieszkań, które są ponadto ekonomiczne. To prawda, że nowe mieszkania w Gliwicach nie są drogie w porównaniu z cenami mieszkań w wielkich polskich miastach. Z całą pewnością bez najmniejszych obaw możemy skorzystać z propozycji firmy Trojan, która zasługuje na uwagę z racji swojego prężnego działania na śląskim rynku pierwotnym.

Osiedle Willa Miejska LUX

Osiedle to zlokalizowane jest przy ulicy Górnej. Jest ogrodzonym osiedlem trzech wielorodzinnych nowoczesnych budynków z mieszkaniami dwu, trzy i czteropokojowymi. Co więcej, to mieszkania charakteryzujące się funkcjonalnymi układami pomieszczeń łatwych w każdej aranżacji. Osiedle posiada parking naziemny, każde mieszkanie przestronny balkon, a mieszkania na parterze przynależne ogródki o powierzchni nawet 100m2. Każde z mieszkań posiada ponadto przynależną komórkę lokatorską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *