Standard deweloperski – co obejmuje? Konkretne przykłady.

Standard deweloperski to umowne pojęcie. Zwykle dotyczy podobnego wykończenia. Niemniej jednak mogą zdarzyć się różnice. Ponadto to właśnie z uwagi na te różnice inna może być cena za metr kwadratowy mieszkania. Sprawdźmy na konkretnych przykładach mieszkań w Zabrzu, co gwarantują nam deweloperzy.

Osiedle Żyj Kolorowo

Biorąc pod uwagę sprzedaż mieszkań w Zabrzu w standardzie deweloperskim warto zwrócić uwagę na kameralne osiedle Żyj Kolorowo z dwoma budynkami pięciokondygnacyjnymi, gdzie mamy możliwość zakupu mieszkań dwu, trzy lub czteropokojowych. W przypadku tej oferty deweloper gwarantuje podłączenie mediów: wody, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, ciepłej
wody użytkowej i ogrzewania mieszkań z własnej kotłowni gazowej oraz Internet, telefon, telewizję kablową. Stan deweloperski oznacza: podłogi przygotowane do położenia ostatniej warstwy, tynki gipsowe, instalacje (wodno-kanalizacyjną, elektryczną, niskoprądową) antywłamaniowe drzwi wejściowe, brak drzwi wewnętrznych, balkony wykończone płytkami.

Inne osiedla oraz budynki mieszkalne w Zabrzu od dewelopera

W przypadku innych godnych uwagi mieszkań do kupienia w Zabrzu mamy podobny standard deweloperski. Warto zapoznać się z ofertami osiedla Słoneczne Wzgórze, inwestycją, która obecnie jest w przygotowaniu znajdującą się u zbiegu ulic Sienkiewicza i Jagiełły oraz mieszkaniami w kameralnym budynku wielorodzinnym Arabella Dom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *